Według portalu skutecznyadwokat.pl, Sebastian Kordel został uznany adwokatem roku 2013 województwa lubuskiego. Więcej informacji ❯


WZOROWY FACHOWIEC | FIRMA GODNA ZAUFANIA | LAUR KONSUMENTA | NAJLEPSI 2019 OFERTEO
600 349 818
68 329 98 54

O Kancelarii

Kilka słów o naszej kancelarii

Kancelaria adwokacka prowadzona przez adwokata Sebastiana Kordel funkcjonuje na rynku prawniczym od 2003 r. Prowadzi sprawy z zakresu prawa karnego, karnego skarbowego, cywilnego, rodzinnego, handlowego i gospodarczego. W szerokim zakresie wykonywane są czynności windykacyjne.

Zespół kancelarii to wykwalifikowani prawnicy z wieloletnim doświadczeniem gwarantujący najwyższy poziom obsługi prawnej. Kancelaria zajmuje się zarówno obsługą prawną osób fizycznych jak i podmiotów gospodarczych.

Kancelaria zajmuje się także unieważnianiem małżeństw
kościelnych.

Salus populi suprema lex
Cycero

Usługi prawne wykonywane są w języku polskim, angielskim, niemieckim oraz francuskim. Klienci Kancelarii telefonicznie lub drogą elektroniczną na bieżąco informowani są o czynnościach podejmowanych w ramach zlecenia udzielonego kancelarii.

Pracownicy Kancelarii

Sebastian Kordel

Adwokat

Ukończył studia prawnicze w 1998r. na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Aplikacje adwokacką odbył w latach 1998-2003r. w kancelarii adwokackiej adw. Krzysztofa S. Szymańskiego w Zielonej Górze. W latach 2000-2002r. był współpracownikiem Centrum Analiz Społeczno-Ekonomicznych w Warszawie (CASE).

W latach 2006-2008r. pełnił funkcje przewodniczącego rady nadzorczej zielonogórskiego klubu żużlowego w Zielonej Górze. W roku 2011r. rozpoczął studia podyplomowe na wydziale Prawa Uniwersytetu Jagielońskiego w Krakowie.

W 2012 roku ukończył Wydział Prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.

Władysław Kordel

Magister prawa

Studia prawnicze ukończył w 1967r. na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Przez okres 15 lat zarządzał 10 zakładowym przedsiębiorstwem "ZEFAM" S.A. z siedzibą w Zielonej Górze oraz przez 5 lat Wolsztyńską Fabryką Okuć Meblowych "Wolmet" spółka z o.o. Jest członkiem rady nadzorczej "Meblopol" spółka z o.o. z siedzibą w Poznaniu.

Posiada praktyczną wiedzę z zakresu zarządzania podmiotami gospodarczymi. Biegła znajomość prawa gospodarczego oraz podatkowego. Zna biegle język niemiecki.

Katarzyna Kozłowska

Aplikant adwokacki

Jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Wyższej Szkoły Umiejętności w Poznaniu, broniąc pracę magisterską pod tytułem: Kontrola i utrwalanie rozmów w polskim procesie karnym. Ukończyła również Filologię Angielską na Uniwersytecie Zielonogórskim na profilu translatorskim, a w pracy dyplomowej skupiła się na zanalizowaniu angielskiego języka prawnego w porównaniu z językiem polskim. Doświadczenie zawodowe zdobywała już podczas studiów, odbywając praktyki studenckie w kancelariach prawniczych czy na Komendzie Miejskiej Policji w Zielonej Górze.


Bianca Zwierzyńska

Aplikant adwokacki

Ukończyła studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz równolegle studia na kierunku prawo w ramach niemiecko – polskich studiów prawniczych na Europejskim Uniwersytecie Viadrina we Frankfurcie nad Odrą, zdobywając tytuł Magistra Prawa oraz tytuł Master of German and Polish Law (LL.M.). Obecnie odbywa aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Zielonej Górze. Specjalizuje się w prawie karnym, cywilnym oraz w sprawach z zakresu prawa rodzinnego. Świadczy także usługi prawne na rzecz naszych Klientów zagranicznych, w szczególności z obszaru krajów niemieckojęzycznych.

Jesteś
gościem na naszej stronie