Według portalu skutecznyadwokat.pl, Sebastian Kordel został uznany adwokatem roku 2013 województwa lubuskiego. Więcej informacji ❯


WZOROWY FACHOWIEC | FIRMA GODNA ZAUFANIA | LAUR KONSUMENTA | NAJLEPSI 2019 OFERTEO
600 349 818
68 329 98 54

O Kancelarii

Kilka słów o naszej kancelarii

Kancelaria adwokacka prowadzona przez adwokata Sebastiana Kordel funkcjonuje na rynku prawniczym od 2003 r. Prowadzi sprawy z zakresu prawa karnego, karnego skarbowego, cywilnego, rodzinnego, handlowego i gospodarczego. W szerokim zakresie wykonywane są czynności windykacyjne.

Zespół kancelarii to wykwalifikowani prawnicy z wieloletnim doświadczeniem gwarantujący najwyższy poziom obsługi prawnej. Kancelaria zajmuje się zarówno obsługą prawną osób fizycznych jak i podmiotów gospodarczych.

Kancelaria zajmuje się także unieważnianiem małżeństw
kościelnych.

Salus populi suprema lex
Cycero

Usługi prawne wykonywane są w języku polskim, angielskim, niemieckim oraz francuskim. Klienci Kancelarii telefonicznie lub drogą elektroniczną na bieżąco informowani są o czynnościach podejmowanych w ramach zlecenia udzielonego kancelarii.

Pracownicy Kancelarii

Sebastian Kordel

Adwokat

Ukończył studia prawnicze w 1998r. na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Aplikacje adwokacką odbył w latach 1998-2003r. w kancelarii adwokackiej adw. Krzysztofa S. Szymańskiego w Zielonej Górze. W latach 2000-2002r. był współpracownikiem Centrum Analiz Społeczno-Ekonomicznych w Warszawie (CASE).

W latach 2006-2008r. pełnił funkcje przewodniczącego rady nadzorczej zielonogórskiego klubu żużlowego w Zielonej Górze. W roku 2011r. rozpoczął studia podyplomowe na wydziale Prawa Uniwersytetu Jagielońskiego w Krakowie.

W 2012 roku ukończył Wydział Prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.

Władysław Kordel

Magister prawa

Studia prawnicze ukończył w 1967r. na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Przez okres 15 lat zarządzał 10 zakładowym przedsiębiorstwem "ZEFAM" S.A. z siedzibą w Zielonej Górze oraz przez 5 lat Wolsztyńską Fabryką Okuć Meblowych "Wolmet" spółka z o.o. Jest członkiem rady nadzorczej "Meblopol" spółka z o.o. z siedzibą w Poznaniu.

Posiada praktyczną wiedzę z zakresu zarządzania podmiotami gospodarczymi. Biegła znajomość prawa gospodarczego oraz podatkowego. Zna biegle język niemiecki.

Katarzyna Kozłowska

Aplikant adwokacki

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji WSUS w Poznaniu. Obroniła pracę magisterską pod tytułem: „Kontrola i utrwalanie rozmów w polskim procesie karnym”. W 2013r. ukończyła również Filologię Angielską na Uniwersytecie Zielonogórskim na profilu translatorskim, a w pracy dyplomowej skupiła się na zanalizowaniu angielskiego języka prawnego w porównaniu z językiem polskim. Zajęła II miejsce w Konkursie Krasomówczym dla Aplikantów Izby Adwokackiej w Zielonej Górze w dniu 24 marca 2018r. Zajęła również II miejsce w Środowiskowym Konkursie Krasomówczym dla Aplikantów Adwokackich, który miał miejsce w dniu 26 maja 2018r w Zielonej Górze. Reprezentowała Izbę Adwokacką w Zielonej Górze na Ogólnopolskim Konkursie Krasomówczym w dniu 22 września 2018r. w Białymstoku. W roku akademickim 2017/2018 ukończyła studia podyplomowe w zakresie prawa karnego skarbowego i gospodarczego z wynikiem bardzo dobrym na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Włada językiem angielskim oraz niemieckim. Doświadczenie zawodowe zdobywała już podczas studiów, odbywając praktyki studenckie w kancelariach prawniczych czy na Komendzie Miejskiej Policji w Zielonej Górze. Z Kancelarią Adwokata Sebastiana Kordel współpracuje od 2014r.

 • "Świadectwo ukończenia studiów podyplomowych
 • "Dyplom w Środowiskowym Konkursie Krasomówczyn
 • "Dyplom w Środowiskowym Konkursie Krasomówczyn

 • Dominika Plackowska

  Aplikant adwokacki

  Asystentka prawna. Studentka V roku prawa na Uniwersytecie Im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

  Jesteś
  gościem na naszej stronie