Według portalu skutecznyadwokat.pl, Sebastian Kordel został uznany adwokatem roku 2013 województwa lubuskiego. Więcej informacji ❯

Porady prawne Zielona Góra

Kancelaria Adwokacka Adw. Sebastian Kordel zapewnia swoim klientom profesjonalne i kompleksowe wsparcie prawne. Szerokie kompetencje naszych pracowników sprawiają, że jesteśmy w stanie rozwiązać nawet bardzo skomplikowane problemy z zakresu prawa:

 • karnego,
 • karnego skarbowego,
 • cywilnego,
 • rodzinnego,
 • handlowego,
 • gospodarczego,
 • podatkowego.

Porady prawne z prawa karnego udzielane w naszej kancelarii w wielu przypadkach są kluczem do tego, by rozwiązać nawet najbardziej złożone problemy. Dzięki temu można uniknąć wielu nieprzyjemnych konsekwencji różnego rodzaju zdarzeń. Konsultacje prawne dotyczą często spraw rodzinnych, w których niezbędne jest bogate doświadczenie i empatia. W ramach udzielanych porad prawnych pomagamy klientom z długami, postępowaniem upadłościowym oraz trwającą windykacją długów.

Każdą sprawę prowadzimy z indywidualnym podejściem, wszelkie istotne dla klienta informacje przekazujemy w przystępny sposób. To ważne dla osób, które zmagają się z problemami o charakterze prawnym.

Porady prawne — umów się na konsultacje

Porady prawne Zielona Góra to często skuteczny sposób na uniknięcie problemów i strat finansowych. Konsultując swój problem z profesjonalnym adwokatem, uzyskuje się rzetelną ocenę danej sprawy i możliwe rozwiązania. Doradztwo prawne Zielona Góra to zawsze wyczerpująca analiza problemu i optymalne rozwiązanie, oparte na bieżących przepisach prawa oraz orzecznictwie sądów.

 Nasza Kancelaria Adwokacka udziela porad prawnych, które są podstawą przemyślanych i korzystnych dla klientów decyzji. Doświadczeni prawnicy na bieżąco pogłębiają swoją wiedzę i w kreatywny sposób podchodzą do zgłaszanych im problemów. Dzięki temu jakość doradztwa prawnego utrzymujemy na wysokim poziomie. Mogą się do nas Państwo zgłosić telefonicznie, osobiście lub poprzez formularz kontaktowy na stronie. Podczas spotkania ustalimy wszelkie okoliczności oraz stan fatyczny sprawy, co pozwoli opracować konkretne kroki prawne, służące rozwiązaniu problemu. Nasz pracownik wskaże, jakie dokumenty i informacje należy zgromadzić, co pomoże w usprawnieniu kolejnych działań. Zapraszamy do skorzystania z porad prawnych Zielona Góra!

Konsultacje prawne – zakres

Doradztwo prawne Zielona Góra, którym trudni się Kancelaria adwokacka adw. Sebastiana Kordela prowadzi sprawy dla klientów indywidualnych z zakresu prawa:

 • karnego – to przede wszystkim porady prawne udzielane osobom poszkodowanym, ale i oskarżonym, a także reprezentowanie klientów przed sądem. Nasi pracownicy przygotowują dokumentację, uczestniczą w rozprawach, formułują apelacje, odwołania oraz wnioski. Ich zadaniem jest prowadzenie obrony w postępowaniach sądowych na każdym etapie. Doradztwo prawne w tym obszarze to również pomoc w sporządzeniu kasacji do Sądu Najwyższego, zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa i wiele innych,
 • karnego skarbowego – Konsultacje prawne Zielona Góra obejmują analizowanie i prowadzenie spraw dotyczących czynów zabronionych przepisami prawa podatkowego, dewizowego, celnego i z zakresu gier hazardowych. Porady prawne Zielona Góra to m.in. sprawy z zakresu wyłudzania podatku od towarów i usług, uchylania się od opodatkowania, oszustw celnych, unikania regulowania podatków,
 • cywilnego – w ramach doradztwa prawnego Kancelaria przygotowuje umowy, dokonuje w nich zmian zgodnie z przepisami prawa, analizuje możliwości rozwiązania podpisanej wcześniej umowy i dokonanie w niej zmian. Doradztwo prawne w Zielonej Górze to również negocjowanie warunków umowy, analiza umów w aspekcie ewentualnego ryzyka. Doradzamy klientom w zakresie przeprowadzania transakcji na nieruchomościach, w sprawach dotyczących praw rzeczowych oraz uregulowania stanu prawnego nieruchomości. Porady prawne w Zielonej Górze to sprawy z zakresu prawa spadkowego, a także prawa odszkodowawczego,
 • rodzinnego — konsultacje prawne obejmują w tym przypadku przede wszystkim sprawy o rozwiązanie małżeństwa przez rozwód oraz wykonywanie władzy rodzicielskiej.

Kancelaria, w ramach konsultacji prawnych, zajmuje się ponadto unieważnianiem małżeństw kościelnych. W prowadzonych przez nas sprawach korzystamy z usług biegłych sądowych, detektywów, lekarzy medycyny i rzeczoznawców.

Doradztwo prawne — wybierz kancelarię Kordel

W naszej ofercie znajdują się również usługi dla podmiotów gospodarczych. Pomagamy przedsiębiorcom rozwiązać sprawy m.in. z zakresu prawa handlowego. Doradztwo prawne w Zielonej Górze to reprezentowanie ich przed organami administracji publicznej, w sporach z innymi podmiotami, bankami i ubezpieczycielami. Doświadczony zespół prawników to profesjonalizm i zaangażowanie w ochronę praw i interesów klienta. Dlatego warto nas wybrać!

Konsultacje prawne Zielona Góra to również skuteczne rozwiązania z zakresu prawa gospodarczego oraz podatkowego. Sprawy urzędowe oraz sądowe, w ramach których nasi pracownicy reprezentują przedsiębiorców, są realizowane jako jednorazowe zlecenia lub stała obsługa prawna. Doradztwo prawne obejmuje różnego rodzaju spory oraz mediacje.

Jesteś
gościem na naszej stronie